tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
762 257 PLN
Powierzchnia
60,82 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Zapraszamy do dzielnicy Włochy gdzie prezentujemy nową inwestycję w stanie deweloperskim.
Eleganckie apartamenty, pewny zysk, komfort mieszkania i szereg udogodnień to idealne warunki dla przyszłych nabywców, ponadto jesr to ciekawa alternatywa ulokowania kapitału w nieruchomości, gdzie apartament można wynająć na krótkie albo długie terminy.

Apartamenty Varsovia oferują stały i pewny zysk z najmu –5% w skali roku z umową 5-letnią, co oznacza przepływy finansowe przez okres tych lat. Dodatkowo deweloper oferuje podział zysku przewyższającego tę wartość w proporcji pół na pół.

Obecnie jest to jedna z najbezpieczniejszych form inwestowania własnego kapitału.

W ramach kompleksowego zarządzania lokalem, operator obiektu gwarantuje nowatorski system opieki i zarządzania, w postaci najmu, kontaktu z najemcą, regularnej obsługi technicznej oraz transparentnych rozliczeń finansowych.
Znajdują się tu mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 23.47 - 60.82 m2.
CENA mieszkań kształtuje się 306 432 - 762 257 złł .CENA ZA M2 112 402 - 13 056 zł
Kameralny, 3 piętrowy budynek z 96 lokalami mieszkalnymi z funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią wspólną.
W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa. Dogodna lokalizacja w pobliżu S8, dojazd do centrum Warszawy autobusami
lub kolejką SKM, KM i WKD. W pobliżu znajduje się rozbudowana infrastruktura: szkoły, przedszkola, punkty usługowe i handlowe,
przychodnia lekarska i apteki. Blisko jest również Park Cietrzewia z malowniczymi stawami, miejsce na spacery i odpoczynek.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Widok na: Park/skwer, Podwórko, Inne budynki
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).