tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
572 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Do sprzedaży ładne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Łukowskiej/ róg Zamienieckiej. Pełna infrastruktura, sklepy, przychodnia, bazarek przy Placu Szembeka. Dogodna komunikacja do Centrum Warszawy, tramwaje, autobusy. Dużo zieleni, w pobliżu park. Parkowanie przed domem.
Budynek z końca lat 80-tych, w zasobach Spółdzielni Grenadierów. Cztery mieszkania na piętrze. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne- okna na wschód i zachód. Spory przedpokój z obszerną szafą, z niego wejście do pozostałych pomieszczeń. Salon z dużą loggią. Kuchnia oddzielna, z oknem. Wszystkie media miejskie.
Mieszkanie w stanie dobrym, czyste, wszystkie urządzenia działają sprawnie. Możliwość pozostawienia mebli. Do lokalu przynależy piwnica.
Grunt w trakcie regulacji.
Polecam! Bardzo przytulne, ciche i ciepłe.

Dorota Cywińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).