tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
485 000 PLN
Powierzchnia
37,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

Mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 w zadbanym budynku z 2014 roku, z windą. Nieruchomość składa się z pokoju połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni z zabudowana szafą , przedpokoju z szafą wnękową i łazienki z kabiną z WC razem. Do lokalu mieszkalnego przynależy komórka lokatorska, na piętrze przy mieszkaniu o powierzchni - 2,20 m2. Mieszkanie wysokie - 3m, jasne i ciche.

Bardzo dobra lokalizacja Bielan, blisko Park Młociński i Las Bielański. W pobliżu pełna infrastruktura, dobra komunikacja (Metro Młociny), Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Akademia Wychowania Fizycznego.

Niski czynsz administracyjny 440 PLN.

Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30 000 PLN.

POLECAM

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Ochrona: Tak
Marlena Błoch

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).