Warszawa

Wola, ul. Juliana Konstantego Ordona

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
547 500 PLN
Cena za m2
14 900 PLN
Powierzchnia
36,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
9
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Materiał
Inny
Rok budowy
2022
Stan nieruchomości
Do wykończenia
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Komórka
Tak

Opis nieruchomości

Cesja - Kupujący nie płaci podatku PCC w wysokości 2%. Atrakcyjne mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 36.50 m2 oraz dużym balkonem o powierzchni 9,14 m2 na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji Stacja Wola II realizowana przez Echo Investment.
Lokal w stanie deweloperskim, termin odbioru kluczy w II kwartale 2022r. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe płatne dodatkowo 33 000 zł.
Optymalny układ mieszkania, daje możliwość łatwej, dowolnej aranżacji: np. duża otwarta przestrzeń typu studio lub podział na dwie strefy: dzienną oraz sypialną (propozycje podziału widoczne w rzutach). Właściciel wprowadził zmiany aranżacyjne polegające na wydzieleniu strefy dziennej i sypialnej. Widoczne na załączonym projekcie wykończenie lokalu wykonane zostało przez profesjonalne biuro architektoniczne.
Przedstawiona wizualizacja stanowi inspirację i przedstawia przykładową możliwość aranżacji przestrzeni we własnym zakresie.
Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej od dewelopera.
Lokalizacja:
Nowoczesne osiedle z idealną infrastrukturą zapewniające cichą lokalizację blisko centrum miast (ok. 3,9 km od centrum Warszawy). Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne - garaże. Lokalizacja osiedla zapewnia możliwość korzystania z uroków miejskiego życia z jednoczesnym dostępem do terenów zielonych, sportowych oraz punktów handlowych: Park Powstańców Warszawy, Park Szymańskiego, Park Sowińskiego, Park Moczydło po przebudowie z nowymi basenami. Pełna infrastruktura miejska: blisko sklepy, piekarnia, restauracje, pizzerie, apteka, przychodnia, salony fryzjersko - kosmetyczne, poczta, Rossmann, Biedronka.
Blisko Metro Rondo Daszyńskiego.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).