tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
498 000 PLN
Powierzchnia
35,14 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

Bardzo ładne, o dobrym rozkładzie mieszkanie, położone w zadbanym budynku, niedaleko stacji metra Ratusz Arsenał.
Przestronny pokój z wnęką sypialnianą połączony z widną, dużą kuchnią. W części sypialnianej obszerna szafa ubraniowa z rozsuwanymi drzwiami.
Na podłodze dobry parkiet. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okna z ekspozycją zachodnią dobrze doświetlają wnętrze mieszkania, widok na drzewa. Mieszkanie jest ciche.
Budynek zadbany z nową elewacją, po wszystkich remontach technicznych z ładną klatką schodową.
Bardzo dobra lokalizacja: Dzielna róg Zamenhoffa. 5 min. spacerem do stacji metra,Parku Kraśińskich i na Stare Miasto. Świetny punkt komunikacyjny; metro, tramwaje autobusy.
Mieszkanie idealne pod inwestycję jak również jako pierwsze mieszkanie.
Można zaaranżować na dwa pokoje z aneksem kuchennym.

Krystyna Siwicka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).