tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 469 000 PLN
Powierzchnia
165 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3

Bardzo dobra lokalizacja Ursynowa blisko Lasu Kabackiego i stacji metra KABATY.

Apartament dwu poziomowy o pow. 165 m , łącznie 5 pokoi, usytuowany na zadbanym osiedlu z bujną roślinnością i stawem.
Widok na staw jest z salonu i z sypialni na drugim poziomie oraz łazienki na drugim poziomie. Mieszkanie narożne z oknami na trzy strony świata (południe, zachód, północ). Wysokość pomieszczeń 2,55 m. Na pierwszym poziomie znajduje się duży taras - 18 m2.
Kameralny niski 3 piętrowy budynek z 2000 roku - 6 mieszkań na klatce schodowej, 2 mieszkania na piętrze.
Podczas remontu w czerwcu 2018 roku została wymieniona instalacja elektryczna, na ścianach została położona gładź, zainstalowane nowe grzejniki, a dwie łazienki wyremontowane od podstaw (Laufen, Grohe).

Bardzo dobra zabudowa kuchni (Verle) z drewnianymi frontami modrzewiowymi. W salonie na podłodze deska dębowa, w pozostałych pokojach parkiet jesionowy, drzwi do wszystkich pomieszczeń drewniane (dąb bielony).

Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 60 000 PLN, a na poziomie 0 znajduje się komórka lokatorska, która pomieści rowery, hulajnogi i inny sprzęt sportowy.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Widok na: Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Zachód, Wschód
  • Ochrona: Tak
Marlena Błoch

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).