tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
98 m2
Piętro
4

Rozkładowy, trzypokojowy lokal z kuchnią, balkonem, z dwoma garderobami i dwoma łazienkami, usytuowany na 4 piętrze w budynku z ochroną, recepcją i windą. Pokoje klimatyzowane, kuchnia wyposażona (stół jadalny, ekspres do kawy, lodówkę, zmywarkę i kuchenkę mikrofalową).
Lokal przystosowany jest dla 6-7 pracowników, umeblowany eleganckimi, przedwojennymi meblami. Doskonały na kancelarię.
W budynku jest reprezentacyjna klatka schodowa. Lokal bardzo cichy i jasny. Wszystkie okna wychodzą na podwórka (wschód, zachód, południe).
W cenę wliczone jest miejsce w garażu podziemnym dla dwóch małych samochodów zaparkowanych jeden za drugim oraz dostęp do dużego ogólnodostępnego tarasu na dachu budynku.
Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja - 5 minut pieszo do stacji Metra "Rondo Daszyńskiego", 7 minut pieszo do Dworca Centralnego lub stacji WKD Warszawa Ochota.

  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Bożenna Szkrabko

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).