tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 000 PLN
Powierzchnia
66,72 m2
Piętro
Parter

Zapraszamy na Mokotów gdzie w okolicy EUROPLEXU oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 66,72 m2 zlokalizowany w budynku przy ulicy Puławskiej. Świetnie nadaje się na biuro turystyczne, rożnego rodzaju usługi, sklep czy salon. Okolica o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, duże, przeszklone witryny. Pomieszczenia: sala główna o pow. ok. 44 m2 + zaplecze /w tym część socjalna oraz łazienka/ o pow. ok. 23 m2. Dla długoterminowego i zdecydowanego najemcy jest możliwość negocjowania czynszu.
Czynsz najmu: 9 000 zł netto (11 070 zł brutto) + czynsz administracyjny 572 zł (zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę, śmieci, fundusz remontowy) + prąd wg wskazań licznika. Kaucja dwumiesięczna.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).