tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
12 500 PLN
Powierzchnia
139,96 m2
Piętro
Parter

Zapraszamy do Śródmieścia gdzie prezentujemy lokal przy ulicy Pokornej z dużymi witrynami i wejściem od ulicy z przeznaczeniem na gastronomię ale doskonale nadający się również np. na winiarnię, lodziarnię. Powierzchnia lokalu to 139,96 m2 a wysokość około 4 m, częściowo do własnej aranżacji. Lokal posiada salę dla gości, pomieszczenie na bar, pomieszczenia gospodarcze, łazienkę dla gości. Bardzo dobra lokalizacja. Okolica dobrze skomunikowana (tramwaje, autobusy), jeden przystanek tramwajowy do stacji Metra Dworzec Gdański.
Najem długoterminowy.
Czynsz 12500 zł netto. Dodatkowo płatne - koszty do administracji ok. 1200 zł miesięcznie oraz opłaty licznikowe i kaucja 3 miesięczna.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 400
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Kolejka podmiejska, Kolej, Metro
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).