tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 625 PLN
Powierzchnia
125 m2
Piętro
2

Biuro odświeżone
wysokość 3 m
podłoga – wykładzina dywanowa
sufit podwieszany modułowy
klimatyzacja (centralnie sterowane urządzenia klimatyzacyjne)
otwierane okna (zamontowane kontaktrony)
kontrola dostępu z części wspólnych
okablowanie strukturalne (standard 5E)
floor boxy
serwerownia

Czynsz najmu 7 625 zł netto, opłaty 4 375 zł netto - opłata eksploatacyjna obejmuje sprzątanie wynajmowanego biura, ochronę 24/7 (w ciągu dnia ochrona fizyczna, w nocy monitoring wizyjny), energię elektryczną, ogrzewanie, Internet 8/8 Mbps, korzystanie z części wspólnych (kuchnia, toalety, serwerownia).

Brak dodatkowych opłat za części wspólne, media, parking.
Najemca wprowadza się do odświeżonego biura i płaci tylko czynsz i opłatę eksploatacyjną za każdy metra zajmowanego biura, bez współczynników powierzchni wspólnej itd.

Minimalny okres najmu to 1 rok.
Aktualne od 01. 04. 2023 r.

  • Komunikacja: Autobus
Bożenna Szkrabko

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).