tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 925 PLN
Powierzchnia
105 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Lokal handlowo usługowy w dobrej lokalizacji z wejściem i dużymi witrynami od głównej ulicy, w dynamicznie rozwijającej się okolicy.Idealny do wynajęcia na aptekę, sklep, gastronomię lub inną działalność usługową.

Lokal został połączony z dwóch samodzielnych lokali po 52,5 m z oddzielnym wejściem i witrynami. Można wynająć całość lu każdy z osobna.
Do ceny najmu należy doliczyć 23% VAT i media

Krystyna Siwicka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).