tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Włochy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
839 500 PLN
Powierzchnia
73 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Zapraszamy do dzielnicy Włochy gdzie prezentujemy nową inwestycję w stanie deweloperskim. W tej inwestycji proponujemy lokal komercyjny .
Znajdują się tu mieszkania o powierzchni od 32,84m2 do 122,71m2, od dwóch do czterech pokoi, budynek 3 piętrowy.
CENA mieszkania kształtuje się 479 464 - 1 902 005 zł ,CENA ZA M2 13 700 - 15 500 zł
Inwestycja to połączenie nowoczesności oraz uroku zabytkowej kamiennicy. Zlokalizowana jest w cichej i zielonej okolicy Włoch.
Budynek mieści 47 mieszkań, wyposażonych na parterze w tarasy z możliwością wyjścia do części ogrodowej, bądź balkony.
Dach będzie zagospodarowany w formie zielonego ogrodu, co z pewnością zapewni mieszkańcom możliwość relaksu i spotkań towarzyskich.
Dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie kilkanaście minut. W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo galerii handlowych,
restauracji, szkół i przedszkoli, a także liczne parki i skwery.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).