tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
220 000 PLN
Powierzchnia
51 m2
Piętro
1

DO SPRZEDAŻY atrakcyjna oferta, dobra pod wynajem, dla prowadzenia działalności gospodarczej, lub po prostu jako lokata kapitału.
Pawilon usługowy w drugiej linii zabudowy, wybudowany w latach 90-tych, w zespole pawilonów zlokalizowanych przy ul. Łukowskiej.
Możliwa różnorodna działalność.
Dwie kondygnacje z małym poddaszem, jak na zdjęciach. Stan budynku bardzo dobry.
Media: energia el., woda, kanalizacja. Ogrzewanie elektryczne, możliwość podłączenia gazu.
Opłaty : podatek od nieruchomości 1300zł/rok, dzierżawa gruntu od miasta 320zł/mies.
UWAGA: brak księgi wieczystej.
Po bliższe informacje zapraszam osobiście,
POLECAM, ZNAKOMITA INWESTYCJA!!!!!
Dorota Cywińska, tel. 600462305.

Dorota Cywińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).