tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
45 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Piętro
Parter

Do sprzedania lokal usługowo-handlowy o metrażu 32 m2 z doprowadzoną wodą miejską "techniczną", kanalizacją oraz centralnym ogrzewaniem

Lokal znajduje się na osiedlu mieszkaniowym w pobliżu dużych ulic Pileckiego i Ciszewskiego oraz Centrum Onkologii.

Dzięki swojej uniwersalności, doprowadzonym mediom oraz położeniu lokal może służyć do prowadzenia małej gastronomii, szeroko rozumianego handlu oraz usług fryzjersko-kosmetycznych, serwisowych, krawieckich, kaletniczych itd, po niewielkiej adaptacji do własnych potrzeb.

Posiada aktualne pozwolenie na handel alkoholem ważne do 2027 r.

Do lokalu przynależy jedne miejsce postojowe za szlabanem, możlwość podjazdu i rozładunku samochodów dostawczych.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Metro, Autobus
Helena Wąsowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).