tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 720 000 PLN
Powierzchnia
134 m2
Piętro
Parter

Zakup inwestycyjny.

Doskonały lokal z antresolą nadający się na biuro, usługi, edukację usytuowany w budynku usługowo- mieszkalnym w Osiedlu Saska, w pobliżu jeziorka Balaton.

Powierzchnia lokalu ok 134 m2. W KW jest 112 m2 i według tej powierzchni Wspólnota Mieszkaniowa nalicza czynsz ok. 1000 pln / miesiąc

Nowe budownictwo z 2014 roku. Pomieszczenia dobrze doświetlone, ciche, w nowoczesnym stylu. W lokalu instalacja wentylacji, klimatyzacji, alarmu, internet.

Bardzo dobra komunikacja miejska, kilka przystanków do metra "Stadion Narodowy", Rondo Waszyngtona ( ok 10 min)

Zapraszam na prezentację.

Anna Gołąb

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).