tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 222 800 PLN
Powierzchnia
101,90 m2
Piętro
Parter

Jeśli chcesz prowadzić biznes w centrum Warszawy przy Lwowskiej ta oferta jest ona dla Ciebie . Ta mała uliczka jest utrzymana w klimacie przedwojennym Warszawy na całej długości tylko kamieniec . Blisko jest plac Politechniki oraz blisko do linii metra - stacja Politechnika .Wszędzie blisko , bardzo dobra komunikacja oraz infrastruktura . Charyzmatyczna, solidnie umeblowana Kancelaria Adwokacka z odrębną księgą wieczystą.
Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy sprawia, że jest to idealna propozycja pod kancelarię prawniczą, notarialną, radcowską , komorniczą , siedzibę firmy ,biuro , salon kosmetyczny, doradztwo i pośrednictwo finansowe, firma marketingowcze inna nie uciążliwa
działalność .
Lokal użytkowy o powierzchni 101,9m kw, w jednej z najpiękniejszych przedwojennych kamienic w Śródmieściu przy ul. Lwowskiej , mogący być wizytówką każdej prestiżowej działalności.
Lokal usytuowany na parterze i jest doskonale widoczny z ulicy.
Nieruchomość składa się z: trzech gabinetów, sekretariatu, miejscem konferencyjnym, poczekalnią, łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym/kuchnią.
Wysokość pomieszczeń ok 3,7 m. Wszystkie media ( centralne ogrzewanie, prąd- po wymianie instalacji ).
Niezwykły lokal w bardzo dobrym stanie i jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - tuż przy Politechnice Warszawskiej, Placu Konstytucji, Palcu Zbawiciela, Ministerstwa Sprawiedliwości, licznych Ambasad.
W okolicy wiele punktów usługowych i rozrywkowych jak kawiarnie, restauracje, kina, teatry, Hala Targowa Koszyki, itp.
Miejsce w jakim znajduje się nieruchomość jest punktem doskonale skomunikowanym - liczne linie tramwajowe, autobusowe, stacja metra Politechnika.
Gabinety wykończone i umeblowane - maksymalnie osiem stanowisk do pracy.
Lokal w pełni wyposażony i przygotowany do prowadzenia firmy, objęty nadzorem elektronicznym.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).