tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Piastów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
770 000 PLN
Powierzchnia
995 m2

Kształtna działka budowlana położona w kameralnej części Piastowa, pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą.

Nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnie wyodrębnionych działek. Działka częściowo ogrodzona, zadbana, plaska i łatwa do zagospodarowania. Wszystkie media w drodze. W pobliżu ujednolicona zabudowa jednorodzinna, pełna infrastruktura i strefy rekreacji.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (,,Orła Białego - Warszawska'').

Doskonała komunikacja (trzy linie komunikacji podmiejskiej, SKM i KM) z Warszawą sprawia, że Piastów jest miejscowością zapewniającą komfort życia w ciszy i bliskości natury, a jednocześnie daje możliwość nauki lub pracy w dużej aglomeracji miejskiej (14 km do centrum Warszawy).


Księgi wieczyste bez obciążeń.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bank, Apteka, Fitnes, Przedszkole, Zabudowa niska, Restauracja, Bazarek, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Szkoła, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Widok na: Inne budynki
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).