tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Mrowiska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 504 000 PLN
Powierzchnia
9 400 m2

Działka w miejscowości Halinów - Morawiaka. Kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości 21m a długości 447m, jest nie ogrodzona.
Droga dojazdowa asfalt. Jest plan gospodarowania przestrzennego. Tereny MR/MN tereny zabudowy zagrodowej, tereny zabudowy mieszkaniowej oraz RJ tereny rolne.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).