Wilga - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
149 000 PLN
Cena za m2
27,75 PLN
Powierzchnia działki
5 369 m2
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Szerokość działki (mb.)
90
Długość działki (mb.)
90
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Działka 5369 m2 w Wildze nr 2213/2. Osiedle Wilga nad Wisłą, 50 km od Warszawy, pięknie zalesiona z możliwością zabudowy do 10% powierzchni.
Położona przy ul. Zielonych Marzeń róg drogi wojewódzkiej 801, z bezpośrednim wjazdem na działkę.
Na pięknych leśnych terenach w pobliżu ośrodków wypoczynkowych, lasy pełne grzybów, łowiska, stadnina koni, Rodzinny Park Rozrywki Wodna Kraina, restauracje, hotel spa Las Woda Park. W sąsiedztwie domy całoroczne i letniskowe, np: wsroddrzew.pl, tereny rekreacyjne dogodne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Wyjątkowo korzystny mikroklimat, leśne ścieżki i piękna przyroda zachęcają do pieszych lub rowerowych wycieczek.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).