tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Krępa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
524 778 PLN

Prezentyjemy urocza, nietuzinkowa działka o powierzchni 3522m2, Położona na granicy miejscowości Ustanówek, gdzie mam miejsce przystanek kolejowy linii PKP Koleje Mazowieckie Warszawa (jedna stacja przed Zalesiem Górnym). Dojście do stacji PKP z działki 12 min przez ulicę Tęczową lub Brzozową między działkami leśnymi.
Działka niezabudowana w połowie ogrodzona, położona jest w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Wąskim brzegiem (ok 32m) graniczy z rzeczką Zielona, która jest dopływem rzeki Jeziorki w Żabieńcu. Od południowej strony ma dojście do niedużego uroczego stawu. Na działce rośnie przedwojenna zacna grusza i 2 wiekowe jabłonie. Jej kształt podłużnego prostokąta 108 m na 32,5m pozwala podzielić ją na dwie strefy zagospodarowania architektonicznego. Odizolowana od sąsiadów, w trzeciej strefie zabudowań od głównej drogi stanowi przestrzeń relaksu w otoczeniu natury nad wijącym się strumykiem z widokiem na Chojnowski Park. Układ ziemi pozwala także wydzielić dwie lub trzy oddzielne działki. Dojazd z drogi głównej utwardzoną drogą szutrową, która stanowi współwłasność.
Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o podstawowym przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Z uwagi na zmianę miejsca pracy zmuszeni byliśmy zmienić nasze plany rodzinne w wyniku czego zrezygnowaliśmy z budowy domu, dla zainteresowanego kupca możemy udostępnić jego plany.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).