tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Habdzin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 650 000 PLN
Powierzchnia
5 100 m2

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 5100 m2 w Habdzinie w odległości 2,5 km od Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornej.

Nieruchomość składa się z dwóch działek: jednej o powierzchni 2800 m2 z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, drugiej o powierzchni 2300 m2 - niezabudowanej, oznaczonej jako grunty rolne, sadownictwo i ogrodnictwo. Wszystkie media w drodze.

Lokalizacja w nieskażonym otoczeniu przy drodze lokalnej, dojazd drogą asfaltową nr 721 w kierunku Wisły. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny niezabudowane.

Dostępność do usług wszelkiego rodzaju w Konstancinie. W odległości ok.3,5 km znajduje się Urząd Gminy, przychodnia, 2 km do najbliższej szkoły podstawowej, 700 m do sklepów, przystanku linii autobusowej do Warszawy.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Zabudowa niska, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Bogusław Chodorowski

Bogusław Chodorowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).