tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Białebłoto-Stara Wieś

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 150 000 PLN
Powierzchnia
48 700 m2

Nieruchomość gruntowa wśród pól i lasów z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego.

Działka położona jest w powiecie wyszkowskim, w gminie Brańszczyk, we wsi Białebłoto - Stara Wieś, o powierzchni 4,87 ha z czego powierzchnia 1,61 ha jest przeznaczona jest po zabudowę jednorodzinną (35 m X 460 m) - jednostka MN46, pozostała część to teren rolny i teren zieleni - jednostka D1 RP oraz D2 ZN. Nieruchomość usytuowana na skraju wsi, węższym bokiem styka się z drogą asfaltową. W sąsiedztwie całoroczna zabudowa. Okolica cicha i bezpieczna. W pobliżu ,,Natura 2000" i Puszcza Biała.

MPZP dla oferowanej nieruchomości dopuszcza minimalne działki pod zabudowę mieszkaniowo-jednorodzinną- 1000m2, dwie kondygnacje w tym poddasze użytkowe, powierzchnię biologicznie czynną - 60%. Media: woda, prąd, kanalizacja (po drugiej stronie asfaltu) i światłowód.

Dogodny dojazd do Warszawy i Wyszkowa.

  • Dostępne w okolicy: Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).