tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Nowy Prażmów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
528 000 PLN
Powierzchnia
4 400 m2

Działka budowlana o powierzchni 4400 m2 o wymiarach 55m x 80m, 16 km na południe od granicy Warszawy.
Działka w przepięknym miejscu, o ogromnych walorach przyrodniczych, idealnym dla osób ceniących sobie zdrowe powietrze, ciszę i kontakt z naturą. Od północy i od zachodu las (to stąd zwykle wieje wiatr) i wydzielany przez niego tlen.
Od północy graniczy z Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym. Od południa z działką, z małym, niedawno zamieszkałym przez sąsiadów domkiem. W pobliżu jest też zamieszkałe na stałe siedlisko. Od wschodu jest kilka działek z domkami rekreacyjnymi. Sąsiedzi bardzo mili, przyjaźni i pomocni. Do działki prowadzi gminna, częściowo utwardzona droga: ulica Wiśniowa. Od wschodu jest wewnętrzna droga, w której jest współudział własności.
Przyłącze prądu jest na działce.
Rośnie tutaj kilkanaście dużych, owocujących krzewów borówki amerykańskiej. Są też krzewy jagody kamczackiej. Część działki zajmuje własny lasek, w środku którego jest wybudowana studnia kopana.
Na miejscu, w Nowym Prażmowie jest sklep. Jest też przedszkole. Szkoła podstawowa znajduje się w Prażmowie. Szkolny autobus dowozi do niej dzieci.
Nowy Prażmów jest malowniczą miejscowością, która będzie wkrótce świetnie skomunikowana z Warszawą z uwagi na bliską (7 km) odległość od węzła Tarczyn-Północ powstającej trasy S7 Warszawa-Grójec.

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Widok na: Las
Paweł Remin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).