Nowy Prażmów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
528 000 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
4 400 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
55
Długość działki (mb.)
80
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 4400 m2 o wymiarach 55m x 80m, 16 km na południe od granicy Warszawy.
Działka w przepięknym miejscu, o ogromnych walorach przyrodniczych, idealnym dla osób ceniących sobie zdrowe powietrze, ciszę i kontakt z naturą. Od północy i od zachodu las (to stąd zwykle wieje wiatr) i wydzielany przez niego tlen.
Od północy graniczy z Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym. Od południa z działką, z małym, niedawno zamieszkałym przez sąsiadów domkiem. W pobliżu jest też zamieszkałe na stałe siedlisko. Od wschodu jest kilka działek z domkami rekreacyjnymi. Sąsiedzi bardzo mili, przyjaźni i pomocni. Do działki prowadzi gminna, częściowo utwardzona droga: ulica Wiśniowa. Od wschodu jest wewnętrzna droga, w której jest współudział własności.
Przyłącze prądu jest na działce.
Rośnie tutaj kilkanaście dużych, owocujących krzewów borówki amerykańskiej. Są też krzewy jagody kamczackiej. Część działki zajmuje własny lasek, w środku którego jest wybudowana studnia kopana.
Na miejscu, w Nowym Prażmowie jest sklep. Jest też przedszkole. Szkoła podstawowa znajduje się w Prażmowie. Szkolny autobus dowozi do niej dzieci.
Nowy Prażmów jest malowniczą miejscowością, która będzie wkrótce świetnie skomunikowana z Warszawą z uwagi na bliską (7 km) odległość od węzła Tarczyn-Północ powstającej trasy S7 Warszawa-Grójec.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Paweł Remin

Paweł Remin

Telefon:
604618831
E-mail:
pr@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).