Peloponez, Methana,Vathi - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
459 870 PLN
Cena za m2
108,02 PLN
Powierzchnia działki
4 257,55 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
140
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Brak

Opis nieruchomości

Działka budowlana na sprzedaż pod budowę domu do 200m2 z zewnętrznym basenem, bezpośredni widok na morze i góry, południe i zachód.
Działka o pięknej architekturze krajobrazu z licznymi drzewami oliwnymi, 50m od morza. Znajduje się na Półwyspie Methana zwanej pierwszym palcem Peloponezu, 1300m od urokliwej spokojnej wioski rybackiej Vathi, w której znajduje się mała marina oraz liczne restauracje. Oddalona o 2:30h jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Atenach, z możliwością dotarcia drogą wodną 1h promem z Pireusu (główny port Ateński).
Cena 100.000 €, podana cena zawiera wszystkie dodatkowe opłaty.

Zapewniamy pełen pakiet usług i pomoc:
- w zakupie działki
- w obsłudze formalnoprawnej
- w przygotowaniu projektu budowlanego z pozwoleniem i wykonawstwem pod klucz

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).