tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Peloponez, Methana,Vathi

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
463 400 PLN
Powierzchnia
4 257,55 m2

Działka budowlana na sprzedaż pod budowę domu do 200m2 z zewnętrznym basenem, bezpośredni widok na morze i góry, południe i zachód.
Działka o pięknej architekturze krajobrazu z licznymi drzewami oliwnymi, 50m od morza. Znajduje się na Półwyspie Methana zwanej pierwszym palcem Peloponezu, 1300m od urokliwej spokojnej wioski rybackiej Vathi, w której znajduje się mała marina oraz liczne restauracje. Oddalona o 2:30h jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Atenach, z możliwością dotarcia drogą wodną 1h promem z Pireusu (główny port Ateński).
Cena 100.000 €, podana cena zawiera wszystkie dodatkowe opłaty.

Zapewniamy pełen pakiet usług i pomoc:
- w zakupie działki
- w obsłudze formalnoprawnej
- w przygotowaniu projektu budowlanego z pozwoleniem i wykonawstwem pod klucz

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Łukasz Drągowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).