tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Łąck

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 012 PLN
Powierzchnia
3 600 m2

Zapraszam do przepięknego Gostynińsko- Włocławskiego Parku Krajobrazowego położonego w pradolinie Wisły, z ogromnymi kompleksami leśnymi i urokliwymi jeziorami. Posiadłość położona jest bezpośrednio nad jeziorem Łąckim Małym, obfitującym w wiele gatunków ryb i ptactwa. Cisza i spokój. Na działce posadowiony jest budynek dwukondygnacyjny, wybudowany w latach 80-tych. Każda kondygnacja to ok. 80m2, składa się z salonu, kuchni i sypialni, w sumie 5 pokoi. Do remontu, ale nadaje się do modernizacji, zwłaszcza, że w budynku są media: energia el. woda, kanalizacja. Ogrzewanie własne. Cała posiadłość ogrodzona siatką, poza odcinkiem brzegowym.
Zapraszam do oglądania.
Jest księga wieczysta.
Cena 420000zł do negocjacji.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dorota Cywińska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).