tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 000 PLN
Powierzchnia
3 480 m2

Zapraszamy do Starego Anina gdzie prezentujemy nieruchomość gruntowa nie zabudowaną . jest to przepiękna, unikalna działka na okazała rezydencję. Stare duże drzewa (4 szt) w tym dąb - Pomnik Przyrody :-)) Bardzo dobre sąsiedztwo nowych willi,(nie ma wolnych działek sąsiednich - tworzących niepewnośc).Bardzo dobra infrastruktura oraz komunikacja autobusowa (115,305,N25)

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Bank, Fitnes, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).