tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Osowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
2 000 m2

Do sprzedania ładna działka budowlana o pow. 2000 m2 położona w Osowcu, w gminie Żabia Wola. Sosnowa okolica, nowe domy, w pobliżu tereny spacerowo-rekreacyjne.

Działka kształtna, ogrodzona, o wymiarach 40mX50m, położona w spokojnej okolicy, częściowo zalesiona. Zapewnia ciszę i spokój, pośród rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce.

Położona jest ok. 1,5 km do węzła trasy S8 - dojazd do Warszawy ok. 15-20 min.

Przeznaczenie w MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Prąd w drodze, gaz w planach.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Widok na: Inne budynki, Las
Marlena Błoch

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).