Łoś

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 000 PLN
Cena za m2
252,28 PLN
Powierzchnia działki
1 427 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
55
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Piękna działka budowlana, umiejscowiona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Granicząca z rezerwatem przyrody "Skarpa Jeziorki". Uzbrojona w wodę oraz prąd w drodze. Dojazd drogą utwardzoną w odległości 100 metrów od drogi asfaltowej.

Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, symbol MN, zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, dopuszcza 1 kondygnację + poddasze użytkowe. Teren został wytyczony przez geodetę wraz ze sporządzeniem mapki przeznaczonej do celów projektowych.

Działka położona na końcu drogi, co sprawia, że jest idealnym miejscem na budowę domu dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i piękno przyrody.

Strategiczne miejsca:

Przystanek - 450 m

Sklepy - 700 m i 1,2 km

Przedszkole i żłobek - 1 km

Szkoła - 4 km

Rzeka Jeziorka - 500 m

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Widok na: Las, Pola

Mapa

Kontakt

Paweł Remin

Paweł Remin

Telefon:
604618831
E-mail:
pr@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).