Zakręt - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
327,27 PLN
Powierzchnia działki
1 375 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
42
Długość działki (mb.)
33
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Kształtna działka budowlana o wymiarach 42 X 33, położona w kameralnej części miejscowości Zakręt u zbiegu cichych uliczek.
Nieruchomość ma wydane warunki zabudowy (2018 rok). Dopuszczają one zabudowę jednorodzinną wolnostojącą przy 20% zabudowy powierzchni terenu, zachowaniu 70% powierzchni biologicznie czynnej i wysokości głównej kalenicy - 9,0 m.

Działka zadbana, z nielicznymi, małymi drzewami liściastymi i iglastymi. W pobliżu ujednolicona zabudowa jednorodzinna i niczym niezagrożony widok na mały lasek brzozowy.

Prąd, gaz i woda w ulicy, kanalizacja w planie.

Doskonała komunikacja z Warszawą (droga ekspresowa S17 i autostrada A2) sprawia, że Zakręt staje się miejscowością zapewniającą komfort życia w ciszy i bliskości natury, a jednocześnie daje możliwość nauki lub pracy w dużej aglomeracji miejskiej (24 km do Warszawy).

W pobliżu Mazowiecki Park Krajobrazowy.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Sklep, Bank, Przedszkole, Kościół, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Apteka, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Widok na: Las, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Anna Hermanowicz

Anna Hermanowicz

Telefon:
602609082
E-mail:
ah@dragowski.pl
Numer licencji:
6553

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).