tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Osówiec Szlachecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
156 978 PLN
Powierzchnia
11 400 m2

Zapraszamy do Osówca Szlacheckiego - wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie przasnyskim, w gminie Przasnysz.
Działka o łącznej powierzchni 1,1400 ha z czego 0,4146 ha powierzchni stanowi las sosnowy a 0,7254 ha stanowi grunt.
Do działki został zaprojektowany publiczny zjazd.
Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się na terenie podniosłym. Z głównego zjazdu jest las a w głębi grunt.
Prąd jest bezpośrednio na działce.
Działka to lokalizacja trasy WARSZAWA - MAZURY

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).