Wilga - Działka na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
690 000 PLN
Cena za m2
61,05 PLN
Powierzchnia działki
11 303 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
120
Długość działki (mb.)
90
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Jedna z większych działek usługowych nr 1923/1 i 1923/2 o powierzchni 11303 m2 z MPZP w Wildze.
W centrum Osiedla Wilga nad Wisłą, 50 km od Warszawy, pięknie zalesiona (budowlana) usługowa z zachowaniem 40% powierzchni biologicznie czynnej.
Położona przy ul. Bolka i Lolka, między Traktem Słonecznym a Poziomkową, na pięknych leśnych terenach w pobliżu ośrodków wypoczynkowych, lasy pełne grzybów, łowiska, stadnina koni, Rodzinny Park Rozrywki Wodna Kraina, restauracje, hotel spa Las Woda Park.
W sąsiedztwie domy całoroczne i letniskowe, np: wsroddrzew.pl, tereny rekreacyjne dogodne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Wyjątkowo korzystny mikroklimat, leśne ścieżki i piękna przyroda zachęcają do pieszych lub rowerowych wycieczek.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Możliwość podziału: Tak

Mapa

Kontakt

Łukasz Drągowski

Łukasz Drągowski

Telefon:
602411741
E-mail:
lukasz@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).