tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 350 000 PLN
Powierzchnia
480 m2
Liczba pokoi
10

Doskonale zaaranżowany, dwurodzinny dom, w podwarszawskim Józefowie.

Ogrodzona nieruchomość o powierzchni 3 414 m2 z domem i zabudowaniami gospodarczymi. Zagospodarowanie ogrodu zapewnia wypoczynek i pełną swobodę. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny lub dwóch rodzin - dwa niezależne wejścia, 10 pokoi, trzy łazienki, pralnia, pomieszczenia gospodarcze. Wysokość pomieszczeń 290.

Nieruchomość ciekawie zaprojektowana, na parterze jest salon, pokój dzienny z jadalnią, kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, sypialnia, garderoba i łazienka z oknem oraz osobne WC. W przyziemiu z oknami znajduje się pokój klubowy, pralnia i pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze domu - w drugiej, niezależnej części - są salon z kominkiem i tarasem, obszerny pokój dzienny z jadalnią i kuchnią, dwie duże sypialnie z osobnymi łazienkami, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze.

Dom wykończony materiałami dobrej jakości. Na podłodze drewno, deska barlinecka i terakota, wodne ogrzewanie podłogi, kamień na schodach, okna wysokiej klasy, porządne drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, niektóre z witrażami. Na dachu blachodachówka. Niezależna instalacja alarmowa - zewnętrzna i wewnętrzna. Panele solarne do ogrzewania wody użytkowej. Własne ujęcie wody do podlewania ogrodu. Stacjonarne oświetlenie ogrodu.

Woda i kanalizacja miejska, ogrzewanie gazowe.

Garaż z kanałem (44m2) usytuowany jest w niezależnym budynku. Przy nim znajdują się pomieszczenia (60m2), w których można zaaranżować niezależne mieszkanie lub przeznaczyć je na usługi.

W najbliższym otoczeniu zabudowa willowa, kościół, tereny rekreacyjne i pełna infrastruktura.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bank, Apteka, Kościół, Fitnes, Zabudowa niska, Plac zabaw, Restauracja, Przychodnia lekarska, Sklep, Las, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las
Anna Hermanowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).