tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Morawica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 950 000 PLN
Powierzchnia
330 m2
Liczba pokoi
10

Unikalna, urokliwa, jedna z najpiękniej usytuowanych w Polsce rezydencji. Utrzymana w poetyce dworku Soplicowo, jakby żywcem wyjęta z czasów Polski szlacheckiej. W przepięknie usytuowanym parku nad rzeką , dookoła żadnego śladu cywilizacji, domów mieszkalnych, linii energetycznych, telefonicznych itp.
Działka o powierzchni 76.000m2 ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren budowlany przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe, jest pięknie usytuowanym gruntem w województwie świętokrzyskim na terenie gminy Morawica (10 km od Kielc), otoczona z trzech stron lasem z czwartej zaś strony graniczy na całej długości z rzeką.
Kryty gontem dwór, wyjęty niczym z „Pana Tadeusza”, a także budynek gospodarczy i garażowy w poetyce dworku, na terenie basen, kort tenisowy, dwa stawy, pomosty nad rzeką, alejki z latarniami, fontanny, podświetlane, zbudowane z piaskowca kwietne wazony, park z unikalnymi drzewami i krzewami, a cały teren ma podziemny system rozprowadzania nawadniania ze zraszaczami. Wieczorem cała posiadłość pięknie podświetlona. Posiadłość znajduje się w pobliżu słynnego zamku w Chęcinach, jaskini „Raj” i stoków narciarskich, ośrodek spokojnej starości, ośrodek rehabilitacyjny czy leczenia od uzależnień. Posiadłość można nabyć wraz z zabytkowymi, antycznymi meblami, wyposażeniem i sprzętami, oryginalnymi dziełami sztuki, w tym obrazami wybitnych, polskich malarzy jak Wojciech, Juliusz i Jerzy Kossakowie, artefaktami za dodatkową kwotę uzgodnioną w bezpośrednich negocjacjach.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Rzeka, Pola, Podwórko
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).