tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Warszawa, Wilanów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 890 000 PLN
Powierzchnia
241 m2
Liczba pokoi
8

Atrakcyjny wolnostojący dom z dwoma oddzielnymi wejściami, do części mieszkalnej i części biurowej. Powierzchnia użytkowa 241 m2 (licząc po podłodze pomieszczeń ze skosami powierzchnia ok. 300 m2), działka o powierzchni 680 m2, wybudowany w 2004 roku z cegły. Dom posiada 2 kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną.

Na parterze jest wiatrołap, kuchnia, 4 pokoje, łazienka, toaleta, 2 garderoby lub pomieszczenia gospodarcze i 2 tarasy. Na piętrze są 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba i taras. W piwnicy jest garaż, kotłownia z piecem na gaz, pokój lub pomieszczenie do przechowywania. Dom jest jasny i słoneczny, otoczony bujną, zadbaną roślinnością zapewniającą wypoczynek i pełną intymność.

Dodatkowymi atutami domu są kamery i monitoring, zamykane osiedle, klimatyzacja, dodatkowe miejsca postojowe dla kilku samochodów przed posesją, zadbane i eleganckie sąsiedztwo domów i apartamentowców, bogate, wieloletnie nasadzenia w ogrodzie, Pałac Królewski w Wilanowie z pięknym parkiem w odległości ok. 2 km, Plac Vogla z butikowym centrum handlowo-usługowym, a także dobrymi restauracjami oraz bezpośrednia bliskość żłobków, przedszkoli, szkół, w tym obcojęzycznych, m.in. Joy Primary School, Polsko-Francuskiej Szkoły Podstawowej "La Fontaine", Willi-Brand-Schule Warschau, Kids Collage, The Englisch Playhouse i wielu innych.

Nieruchomość daje możliwość użytkowania go w postaci dwóch osobnych lokali (parter oraz piętro), ponieważ posiada - dwa osobne wejścia, posiada pełną infrastrukturę internetową z serwerownią i siecią światłowodową. Południowa obwodnica Warszawy i most Anny Jagiellonki w odległości 7 minut jazdy samochodem sprawia, że okolica jest świetnie skomunikowana z siecią autostrad oraz z centrum Warszawy.

Media: ogrzewanie gazowe, woda miejska, kanalizacja, światłowód, gaz także w kuchni i siła.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Anna Gołąb

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).