tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Milanówek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 145 000 PLN
Powierzchnia
166,50 m2
Liczba pokoi
3

OFERTA PROMOCYJNA
MILANÓWEK - Dom wybudowany w 2008 roku, pustak ceramiczny, ocieplony styropianem 15 cm. Dach obłożony blachodachówką.
Teren wyłożony kostką brukową. Ogrodzony. Okolice ul. Gospodarskiej, Żytniej.
Wnętrze:
a) Wiatrołap – około 3 m2. Panele plus dwie duże szafy wnękowe, wykonane na wymiar.
b) Korytarz – około 9,8 m2. Parkiet dębowy, 3 krotnie lakierowany z wejściem na poddasze w postaci schodów składanych.
c) Poddasze: 4 okna połaciowe. Poddasze ocieplone. Do własnej aranżacji. Wyprowadzone media i elektryka na górę. Powierzchnia całkowita: 140 m2. Najwyższy punkt: 2.40 m. Powierzchnia użytkowa: 90 m2. Strop lany.
d) Kuchnia -około 13 m2, oddzielona od salonu. Pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami AGD (płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka na gwarancji) pozostaje na wyposażeniu. Na podłodze panele wraz z ogrzewaniem podłogowym.
e) Salon – około 23 m2. Parkiet dębowy, 3 krotnie lakierowany. Pozostaje wyprowadzenie pod kominek.
f) Łazienka – około 8 m2. Ogrzewanie podłogowe. Wanna z hydromasażem, prysznic, toaleta, szafka pod umywalkę- pozostają na wyposażeniu.
g) Pokój 1 – od strony wejścia głównego, około 15 m2. Parkiet dębowy, 3 krotnie lakierowany. Bez mebli.
h) Pokój 2 – od strony łazienki, około 17 m2. Parkiet dębowy, 3 krotnie lakierowany.
i) w pokojach położony parkiet dębowy, 3krotnie lakierowany. W łazience i kuchni ogrzewanie podłogowe. W pozostałych pomieszczeniach: grzejniki. Tynki cementowo- wapienne.
j) Pomieszczenie garażowe: przerobione na cele mieszkaniowe. Do remontu/ wykończenia. Z miejsca postojowego wykuta dziura z wejściem na poddasze od strony garażu.
Instalacje:
a) Elektryczna 230 V plus 3- faza (siła). Instalacja odgromowa, alarmowa, domofonowa, brama wjazdowa: automat. Oświetlenie w kostce betonowej.
b) Wodna – ujęcie wody miejskiej.
Dodatkowo na działce wykonany po całości drenaż z rynien odprowadzające wody deszczowe, automatyczne podlewanie przedniej części ogrodu.
c) Kanalizacja – kanalizacja miejska.
d) Gaz – podłączenie do miejskiej sieci gazowej. Piec wraz z zasobnikiem wodnym 120 litrów w pomieszczeniu garażowym.
Ogród urządzony trawa, kilka drzew kostka brukowa.
Odległość od PKP 20 min spacerkiem,3 km do centrum Milanówka. Pełna infrastruktura. Urząd Miejski, poczta, policja, przedszkole, sklepy.
DLA ZDECYDOWANEGO KUPCA CENA DO NEGOCJACJI.
Zapraszam na prezentację.

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Las, Przedszkole, Szkoła, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
Grażyna Antochewicz

Grażyna Antochewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).