tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
149,30 m2
Liczba pokoi
8

Budynek mieszkalny jednorodzinny z możliwością adaptacji do prowadzenia działalności gospodarczej ze względu na unikalne położenie w samym centrum Grodziska Mazowieckiego, w pobliżu Parku "Stawy Walczewskiego" i punktów handlowo-usługowych, w zabudowie wolno stojącej wybudowany w latach 80-tych XX wieku, przebudowany i rozbudowany w 2002 r. 2 kondygnacji nadziemne o powierzchni użytkowej 149,30 m2. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony, pokrycie dachowe z blachodachówki. Wnętrza budynku do adaptacji/remontu wg własnego zapotrzebowania.
Usadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 329 m2, z możliwością parkowania kilku samochodów osobowych i zaopatrzeniowych, wjazd bezpośrednio od ulicy.

W okolicy szkoły językowe, gabinety lekarskie, sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Duże możliwości aranżacyjne, doskonale skomunikowana okolica czynią to miejsce odpowiednim do wykonywania każdej działalności gospodarczej poczynając od usług medycznych, edukacyjnych jak i handlowo-usługowych, gastronomicznych czy hotelowych.

Dwie kondygnacje umożliwiają także na wygospodarowanie części mieszkalnej na piętrze oraz prowadzenie działalności gospodarczą na parterze dla osób ceniących "pracę z domu."

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Kościół, Plac zabaw, Park, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Inne budynki
Helena Wąsowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).