tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
710 000 PLN
Powierzchnia
141,14 m2
Liczba pokoi
4

Nowoczesny, dobrze zaprojektowany segment w kameralnym nowo powstałym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim, w bliskiej odległości od centrum i stacji WKD.

Przemyślany rozkład segmentu pozwala na komfortowe zamieszkanie kilkuosobowej rodziny dając jednocześnie dużo możliwości aranżacyjnych.
Na parterze jest salon połączony z aneksem kuchennym, wiatrołap, spiżarnia i WC. Na piętrze są trzy sypialnie, jedna z garderobą i wyjściem na loggię, łazienka z oknem i oddzielne WC z oknem oraz dodatkowa garderoba mogąca pełnić funkcję pralni. Obszerny garaż na dwa samochody. Powierzchnia segmentu netto 141,14 m2, użytkowa 89,87 m2.

Zabudowa budynków posiada optymalne warunki nasłonecznienia dzięki ekspozycji wschodniej i zachodniej. Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne, na rzucie prostokąta z dachami dwuspadowymi. Jasna, ciepła elewacja w minimalistycznym stylu z kontrastującymi elementami ozdobnymi tworzy nowoczesną, niepowtarzalną i estetyczną kompozycję, której wygląd będzie cieszyć przez długie lata.

W pobliżu szkoły, sklepy, przychodnie, obiekty sportowe i kościół, a najlepszy cel przejażdżki rowerowej to słynny w całej okolicy park "Stawy Walczewskiego"

  • Dostępne w okolicy: Park, Apteka, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Przedszkole, Fitnes, Sklep, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Helena Wąsowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).