tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Pruszków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
820 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
4

Jeśli szukasz nieruchomości położnej blisko Warszawy w oazie ciszy i spokoju ta propozycja jest dla Ciebie. Dom w stylu Dworku Prowansalskiego o powierzchnia całkowitej 140 m2, powierzchnia użytkowa 100 m2. Można w nim zamieszkać od zaraz lub dokonać własnej aranżacji. Nie jest pod opieką konserwatora zabytków. Dom jest 2 poziomowy z podpiwniczeniem, 4 pokoje, kuchnia widna, hol, łazienka, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz do adaptacji 1 pomieszczenie na strychu.
Szczegóły:
PARTER:
- pokój 15,54 m2 - panele,
- pokój 11,74 m2 - panele, kominek ze spiralą elektryczną,
- pokój 9,40 m2 - panele,
- kuchnia 9,70 m2 - terakota,
- holl 10 m2 - panele,
- wiatrołap 2 m2 - terakota,
- WC 1 m2 glazura, terakota
PIĘTRO:
- pomieszczenie ok. 40 m2 (do zaadoptowania),
- pokój 13,83 m2 deski, balkon 3 m2,
- łazienka 3,10 m2 glazura, terakota,
- holl 4 m2.
Odświeżony wewnątrz, do poprawek na zewnątrz.
Na ścinach oraz sufitach jest położona sztukateria.
Elektryka wymieniona na miedzianą, centralne ogrzewanie w miedzi, nowe grzejniki.
Dodatkowo będą malowane schody i drzwi wewnętrzne na parterze.
Budynek jest podłączony do kanalizacji miejskiej, wodociąg miejski w granicy działki (właściciel korzysta ze studni głębinowej).
Ogrzewanie z pieca na węgiel lub eko groszek, jest możliwość zamontowania pieca gazowego ponieważ instalacja jest przy budynku.
Do stacji PKP / SKM około 10 minut. Do przystanku autobusowego 3 minuty.
W bliskiej okolicy sklepiki, szpital, przychodnia.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Hala sportowa, Szpital, Park, Zabudowa niska, Komenda policji, Kościół, Bar, Żłobek, Apteka, Bazarek, Basen, Kort tenisowy, Fitnes, Bank, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).