tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

La Siesta, Torrevieja

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 367 030 PLN
Powierzchnia
132 m2
Liczba pokoi
3

La Siesta znajduje się pomiędzy dwoma pięknymi różowymi słonymi jeziorami, na północny zachód od Torrevieja Centrum. Kilka minut jazdy samochodem do dużego centrum handlowego „Habaneras” ze sklepami, sklepami spożywczymi i wieloma innymi atrakcjami. La siesta to spokojna okolica zabudowana. Jeśli masz dzieci, w odległości spaceru znajduje się Aquapark, park wodny Flamingo, który obejmuje kolorowe zjeżdżalnie i odkryte baseny. Istnieje kilka małych centrów handlowych z mieszkańcami, którzy serwują kawę z tostami lub angielskie śniadanie przez cały dzień oraz restauracje bufetowe z chińskim jedzeniem.

Dom jest oddzielną willą z dużym gankiem, który pomieści do czterech samochodów, dwa pod dachem! Piękny ogród 750m2 z palmami, krzewami i pięknymi roślinami. W ogrodzie znajduje się duży basen wychodzący na południe, w którym można ochłodzić się w palącym słońcu lub cieszyć się strefą socjalną/kuchnią na świeżym powietrzu, podczas gdy dzieci bawią się w basenie. Jeśli chcesz przyjść i złapać widoki, jest też taras na dachu, solarium. Cóż, na dachu masz osiem zainstalowanych paneli słonecznych, które dostarczają energię elektryczną do domu.

Dom ma 132 m2 i posiada dwie przestronne łazienki, obie z prysznicem i WC. Dwie sypialnie oraz w pełni wyposażona kuchnia połączona z jadalnią. Ma otwarty kominek w jadalni i jeszcze jeden, który jest zasilany gazem w salonie, co może się przydać w chłodniejszych porach roku.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Danuta Grelewicz-Pogórska

Danuta Grelewicz-Pogórska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).