tel: 228279083  kom: 696078186  e-mail: ad@dragowski.pl

Los Balcones, Torrevieja

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 830 430 PLN
Powierzchnia
120 m2
Liczba pokoi
3

Z przyjemnością prezentujemy tę nowoczesną willę w pożądanej okolicy Los Balcones w Torrevieja.

Los Balcones jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Torrevieja i znajduje się obok pięknego różowego jeziora. Los Balcones oferuje udogodnienia dla całej rodziny, popularne restauracje, parki dla psów i park rozrywki, w którym Ty i Twoja rodzina możecie zagrać w koszykówkę, bule, piłkę nożną, tenisa stołowego lub po prostu cieszyć się piękną przyrodą podczas spaceru. W okolicy znajduje się kilka sklepów spożywczych, apteka i dobrze znany szpital.

Ta wyjątkowa willa została całkowicie odnowiona, wewnątrz i na zewnątrz, z dużą ilością miejsca na zewnątrz! Posiada garaż 48m2 z elektrycznymi drzwiami, który pomieści samochód i dużo miejsca do przechowywania. Działka ma powierzchnię 600 m2 i obejmuje basen o powierzchni 28 m2, piękny ogród z drzewami cytrynowymi itp., kuchnię na świeżym powietrzu z połączoną jadalnią na świeżym powietrzu. Dom ma 120m2 i składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek, nowej w pełni wyposażonej kuchni z otwartym rozwiązaniem na Salon i bezpośrednim dostępem do jadalni na zewnątrz. Ponadto ma solarium z niesamowitymi widokami na Los Balcones, morze i Różowe Jeziora. Pod domem masz więcej miejsca do przechowywania lub sprzętu, takiego jak rowery, narzędzia ogrodnicze itp.

Dom jest w pełni wyposażony i umeblowany, gotowy na przyjęcie nowych właścicieli.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Jezioro, Inne budynki
Danuta Grelewicz-Pogórska

Danuta Grelewicz-Pogórska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).