tel: 228279083  e-mail: ad@dragowski.pl

Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
710 000 PLN
Powierzchnia
116,15 m2
Liczba pokoi
4

Nowoczesny, dobrze zaprojektowany segment w kameralnym nowo powstałym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim, w bliskiej odległości od centrum i stacji WKD.

Przemyślany rozkład segmentu pozwala na komfortowe zamieszkanie kilkuosobowej rodziny dając jednocześnie dużo możliwości aranżacyjnych. Na parterze jest salon połączony z aneksem kuchennym, wiatrołap, spiżarnia i WC. Na piętrze są trzy sypialnie, jedna z wyjściem na loggię garderoba, łazienka z oknem i oddzielne WC z oknem. Powierzchnia segmentu netto 116,15,14 m2, użytkowa 89,76 m2.

Zabudowa budynków posiada optymalne warunki nasłonecznienia dzięki ekspozycji wschodniej i zachodniej. Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne, na rzucie prostokąta z dachami dwuspadowymi. Jasna, ciepła elewacja w minimalistycznym stylu z kontrastującymi elementami ozdobnymi tworzy nowoczesną, niepowtarzalną i estetyczną kompozycję, której wygląd będzie cieszyć przez długie lata.

W pobliżu zabudowa willowa, pełna infrastruktura i tereny rekreacyjne, a najlepszy cel przejażdżki rowerowej to słynny w całej okolicy Park ,,Stawy Walczewskiego".

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Sklep, Fitnes, Przedszkole, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Centrum handlowe, Apteka, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
Helena Wąsowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-657) przy Plac Konstytucji 5 lok. 31. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).