Warszawa - Obiekt na wynajem

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Cena
10 000 PLN
Cena za m2
25 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
1 PLN
Powierzchnia
400 m2
Powierzchnia biurowa
400
Powierzchnia działki
1 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Pawilon
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2000
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Teren ogrodzony
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Wentylacja
Tak
Zaplecze socjalne pod produkcję
Tak
Oświetlenie
Tak
Przydział mocy energia elektryczna (KW)
1

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjne miejsce dla działalności handlowej lub usługowej w pobliżu Warszawy.
Do wynajęcia pierwsze piętro i antresola w wolnostojącym pawilonie handlowym przy ulicy Zwoleńskiej w Wawrze. Duże pomieszczenie ( ok. 250 mkw.) możliwe do dostosowania do różnych rodzajów działalności i kilka mniejszych pomieszczeń biurowych i socjalnych. Łączna powierzchnia około 400 mkw. Możliwość swobodnej aranżacji i przeznaczenia pomieszczeń. Na piętro jest samodzielne wejście z możliwością zainstalowania windy. W budynku są wszystkie media. Przy budynku znajduje się bardzo duży parking. W otoczeniu niska zabudowa. Możliwe jest również wynajęcie parteru budynku – czynsz do negocjacji.
Posesja położona jest bezpośrednio przy ulicy. Bardzo dogodny dojazd samochodem do Warszawy i okolicznych miejscowości. Łatwy i szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej – autobusy i pociągi do Warszawy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).