Warszawa - Obiekt na wynajem

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Cena
12 000,80 PLN
Cena za m2
42,86 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
10 PLN
Powierzchnia
280 m2
Powierzchnia biurowa
140
Powierzchnia produkcyjna
140
Powierzchnia działki
3 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2021
Prąd
Tak
Teren ogrodzony
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Klimatyzacja
Tak
Wysokość składowania (m)
4.2
Przydział mocy energia elektryczna (KW)
60

Opis nieruchomości

Do wynajęcia jeden z trzech ( lub więcej ) segmentów magazynowo-biurowych. Powierzchnia każdego segmentu – parter 140 m² ( magazyn wysokość 4,2 m), I piętro 140 m² ( pomieszczenia biurowe ) bez ścian działowych. Dodatkowo użytkowe poddasze. Bramy do magazynów wysokości 4m. Kompletne i nowoczesne wyposażenie – zimna woda, ciepła woda, gaz , kanalizacja, centralne ogrzewanie z kotłowni gazowej, okablowanie systemowe internetowe i telefoniczne, klimatyzacja, wentylacja. Dojazd dla TIRów. Warszawa Białołęka ok.900 m od trasy S8. Przewidywany termin zakończenia prac – wrzesień 2021. W przypadku zawarcia wcześniejszej umowy jest możliwość wykończenia obiektu zgodnego z oczekiwaniami najemcy. Czynsz 12000 zł za segment. Oferta bardzo atrakcyjna ze względu stosunek ceny do położenia i walorów obiektu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).