Warszawa - Obiekt na wynajem

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Cena
6 500 PLN
Cena za m2
36,11 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
15 PLN
Powierzchnia
180 m2
Powierzchnia biurowa
20
Powierzchnia produkcyjna
160
Powierzchnia działki
250 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Pawilon
Typ hali
Inny
Rok budowy
2010
Prąd
Tak
Teren ogrodzony
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Beziskrowa instalacja elektryczna
Tak
Przydział mocy energia elektryczna (KW)
50

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjne miejsce dla działalności handlowej lub usługowej w pobliżu Warszawy.
Do wynajęcia pierwsze piętro w wolnostojącym pawilonie usługowym przy ulicy Zwoleńskiej w Wawrze. Duże pomieszczenie ok. 180 m² z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym możliwe do dostosowania do różnych rodzajów działalności. Wysokość pomieszczeń 3 m. Wszystkie pomieszczenia w stanie do wykończenia. Możliwość swobodnej aranżacji i przeznaczenia pomieszczeń. Na piętro jest samodzielne wejście. Możliwość wykonania windy. W budynku są wszystkie media. Ogrzewanie podłogowe na bazie pieca gazowego. Przy budynku znajduje się parking. W otoczeniu niska zabudowa.
Posesja położona jest bezpośrednio przy ulicy. Bardzo dogodny dojazd samochodem do Warszawy i okolicznych miejscowości. Łatwy i szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej – autobusy i pociągi do Warszawy. Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Mapa

Kontakt

Włodzimierz Łabuś

Włodzimierz Łabuś

Telefon:
600589994
E-mail:
hl@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).