Wołomin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Powierzchnia
800 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 500 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Medyczne, Mieszkalne, Magazynowe, Handlowo/Usługowe, Inne, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Inne
Piętro
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2008
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do Wołomina gdzie przy jednej z głównych ulicy prezentujemy lokal handlowo usługowo mieszkaniowy . Położenie sprawi że świetnie nadaje się pod produkcje , hurtownie , sklep , usługi medyczne , dom opieki lub pobytu dziennego dla osób starszych , siłownię , przedszkole , klinikę weterynaryjna lub inna działalność . Budynek jest wolno stojący z placem manewrowym oraz wiata garażową . Na parterze jest sklep , pomieszczenia chłodni , pomieszczenia socjalne a wysokości jest 3,5m z 3 bramami wjazdowymi . Powierzchnia działki to 2800m2 Na pietrze znajdują się 2 oddzielne mieszkania . Jedno jest wykończone a drugie do własnej aranżacji w stanie deweloperski . Oba mieszkania posiadają balkony . Cała nieruchomość może być zasilana agregatem prądotwórczym .

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).