Rajgród

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 000 PLN
Powierzchnia
7 000 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
60 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Inne
Rodzaj budynku
Inny
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1976
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy do województwa podlaskiego gdzie prezentujemy Centrum Szkoleniowo – Rekreacyjne . To przepiękne malownicze miejsce usytuowane w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego nad brzegiem, najwyższej klasy czystości Jeziora Rajgrodzkiego na pograniczu trzech krain geograficznych: Pojezierza Suwalskiego, Mazur oraz Podlasia. Kompleks o łącznej powierzchni 7000 mkw w skład, który wchodzi:
- dwa budynki hotelowe posiadające łącznie 170 miejsc noclegowych. Główny budynek posiada kawiarnię, restaurację wraz z zapleczem kuchennym i magazynowym [w pełni wyposażone
- bungalow z kominkiem, sauną i hydromasażem,
- 5 sal konferencyjno-szkoleniowych (największa o powierzchni 1400 mkw),
- pełnowymiarowa hala sportowa, która spełnia wszystkie standardy: powierzchnia hali – 1420 m2 z boiskami do gier zespołowych i kortami tenisowymi,
- budynki gospodarcze,
- plac zabaw,
- hangar na sprzęt pływający,
- parking,
- przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego, dwoma pomostami i zorganizowanym kąpieliskiem oraz otwartym grillem
- jest parking naziemny
- jest sieć WiFi
- jest wentylacja
Obiekt czynny całorocznie, przygotowany do ciągłego przyjmowania gości hotelowych.
Budynki oddane do użytki w latach 1976 – 1984, po modernizacji w 2002 roku . Całość mieści się terenie o pow. 60 000 mkw. dzierżawiony od Nadleśnictwa Rajgród-(umowa długoterminowa z możliwością przedłużenia) las wraz z linią brzegową jeziora.
W obiekcie jest łącznie 170 wysokiej klasy miejsc noclegowych z komfortowo wyposażonymi apartamentami i pokojami 1, 2 i 3-osobowymi. Ponad to bungalow z kominkiem, sauną i hydromasażem oraz 5 sal konferencyjno-szkoleniowych w tym największa o powierzchni 1400 mkw. Największym atutem jest doskonale przygotowana pełnowymiarowa hala sportowa, która spełnia najwyższe standardy: powierzchnia hali – 1420 m2, nawierzchnia z tworzywa typu PULASTIC 2000RD z warstwami amortyzującymi z boiskami do gier zespołowych i kortami tenisowymi. Ofertę sportową uzupełnia przystań wodna ze sprzętem wodnym, kort tenisowy, siłownia, sauna, gabinety masażu. Obok Centrum jest szereg naturalnych tras biegowych i rowerowych oraz ciekawe szlaki turystyczne. Tym samym dajemy możliwość realizacji zarówno kameralnych, kilkuosobowych spotkań, szkoleń jak i różnorodnych spotkań i imprez sportowych, wymagających dużych przestrzeni.Ponadto, do dyspozycji naszych gości własna plaża, restauracja, kawiarnia, taras widokowy, grill na plaży oraz namioty bankietowe z nowoczesnym zapleczem gastronomicznym.
Wykwalifikowana kadra składa się z 10 osób, w tym: dyrektora, menagera, 2 recepcjonistek, 2 kucharek, 2 kelnerów w restauracji, 2 kelnerki w kawiarni.
Atrakcyjności lokalizacji – walory przyrodnicze i turystyczne:
-Rynnowe Jezioro Rajgrodzkie,
-Kompleks leśny obejmujący obszar 30% powierzchni gminy,
-Sąsiedztwo z Biebrzańskim Parkiem Narodowym,
-Rezerwat przyrody Czapliniec,
-Szlaki piesze i rowerowe,
-Góra Zamkowa,
-Dworek organistów,
-Dworek w Opatrowie z XIX wieku,
-Młyn na Wojdach.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).