Warszawa

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 600 000 PLN
Powierzchnia
683 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 383 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Medyczne, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Magazynowe, Handlowo/Usługowe, Inne
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Inny
Rok budowy
1993
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Bardzo dobra lokalizacji na Białołęce . Możliwości zaadoptowania i własnej aranżacja nieruchomość . Dobra lokalizacja pod: działalność handlowo usługowa , siedzibę firmy ,pod mała produkcje z powierzchnia handlowa
, dobra lokalizacja na fitness klub lub siłownie Budynek wybudowany w 1994. Część budynku o pow. 681m2 na ogrodzonej działce 1383m2 ogrodzonej z
parkingiem na 17 samochodów . Parter 363m2, I piętro 318m2. Parter ma przeznaczenie usługowo - handlowe. Hala produkcyjna, sklep, pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze znajdują się 3 powierzchnie mieszkania lub biurowe o pow.
145m2( do wykończenia ), 100m2, 48m2. Ogrzewanie centrale- piec gazowy. Woda miejska oraz własne ujęcie, kanalizacja. Nieruchomość może być przeznaczona na usługi, handel, biuro, magazyn , klub fitnes.
Oszczędź czas i pieniądze, załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną, pomożemy w udzieleniu kredytu do 100% wartości nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).