Przewłoka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
670 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
500 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Typ hali
Inny
Rok budowy
2000
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Wyposażony obiekt wypoczynkowo -rekreacyjny o pow. 600 m. Mieści się w willowej dzielnicy, 15 minut spacerem od plaży. 14 pokoi z łazienkami . Na terenie obiektu basen,sauna,fitness,grill ogrodowy, parking, drink bar.
Posiadłość zagospodarowana. Obiekt funkcjonuje cały rok.
W pobliżu sklep, siłownie na świeżym powietrzu, kort tenisowy, ścieżki rowerowe, boisko do koszykówki, do piłki nożnej, jeździectwo konne.
cena 1 500 000 do negocjacji.


Equipped recreation and recreation facility with an area 600 m. It is located in a residential area, a 15-minute walk from the beach. 14 rooms with bathrooms. On the premises swimming pool, sauna, fitness, garden grill, parking, drink bar. The property is managed. The facility operates all year round. Near the shop, outdoor gym, tennis court, bike paths, basketball court, football, horse riding. price 1 500 000 negotiable.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Mapa

Kontakt

Krystyna Fałkowska

Krystyna Fałkowska

Telefon:
600461405
E-mail:
kf@dragowski.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).