Białowieża - Obiekt na sprzedaż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 170 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne, Mieszkalne, Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Gospodarstwo agroturystyczne
Typ hali
Inny
Rok budowy
1999
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

BIAŁOWIEŻA !!!! BIAŁOWIEŻA !!!! BIAŁOWIEŻA !!!!
Miejsce dla osób spragnionych kontaktu z naturą , szukających wytchnienia, " doładowania akumulatorów", lubiących wyzwania i dla tych, którym nie brakuje pomysłów na życie .
Zespół czterech stylowych drewnianych budynków ( o łącznej pow. 500 m2 ), krytych wiórem osikowym, skomponowanych z otoczeniem na działce 3718 m kw. Są to: budynek Apartamentów Gościnnych o pow 250 m kw., budynek mieszkalny właścicieli o pow. 100 m kw., budynek - Galeria o pow. 100 m kw. i wiejska chata o pow. 50 m kw. Wyjątkowe miejsce, z jednej strony cywilizacja, komfort, doskonały dojazd, wszystkie media, z drugiej strony
dzika przyroda, z pięknym widokiem na panoramę puszczy, dolinę rzeki Narewki i ścisły rezerwat przyrody
Posiadłość znajduje się na polanie pomiędzy uroczyskiem
słynnym z królewskich dębów i Białowieżą, na trasie wszystkich wycieczek.
Nie trzeba wcale chodzić do puszczy, aby podziwiać pasące się żubry, jelenie , szybujące orły. Wszystko to można zobaczyć z terenów posesji lub okien apartamentów.
Wyjątkowość tego miejsca spowodowała, że powstała
firma turystyczna, oferująca 21 komfortowych miejsc hotelowych i galerię sztuki z wyrobami rękodzieła artystów profesjonalnych i ludowych. Ogród, skalniak oraz malowniczy staw ( ok. 250 m kw. ) zostały zaprojektowane przez architekta krajobrazu w oparciu o rodzime gatunki roślin i klimaty. Wszystkie budynki są ogrzewane ekologiczną, gruntową pompą ciepła.
Przedmiotem sprzedaży jest nie tylko sama nieruchomość, ale także dobrze prosperująca firma znana już na rynku.

Oszczędź czas i pieniądze, załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną, pomożemy w udzieleniu kredytu do 100% wartości nieruchomości.
Oszczędź czas i pieniądze, załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności, otrzymasz bezpłatną obsługę Prawną, pomożemy w udzieleniu kredytu do 100% wartości nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Agnieszka Andruszkiewicz

Agnieszka Andruszkiewicz

Telefon:
694151938
E-mail:
aa@dragowski.pl
Numer licencji:
21337

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A.Drągowski Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest A.Drągowski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-582) przy Al. Szucha 2/4 lok. 39. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).